Üniversite ve Araştırma Kütüphanecileri Derneği

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası

O’na duyulan sevgi ve saygının hiç eksilmediği aksine arttığı bir günde; 'en büyük eseri' olan Türkiye Cumhuriyeti'ni korumak için verdiğimiz sözü bir kez daha hatırlayarak, Mustafa Kemal Atatürk'ü özlem, saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.

devamı »

Genel Kurul İlanı

Değerli Üye ve Meslektaşlarımız,
 
Üniversite ve Araştırma Kütüphanecileri Derneği 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı aşağıda belirtilen gündemle 31 Ekim 2014 Cuma günü saat 13:30'da Marmara Sok. No:38/17 Yenişehir -ANKARA) adresinde yapılacaktır.

 
Bu toplantıda gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı aynı

gündemle 08 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 13.30'da Ankara Üniversitesi Rektörlük Binası 100.Yıl Salonu'nda (Tandoğan-ANKARA) adresinde gerçekleştirilecektir.

devamı »

30 Ağustos Zaferimizin 92. Yılı Kutlu Olsun

30 Ağustos Zaferimizin 92. Yılı Kutlu Olsun

Bu yıl, bağımsızlığından ve hürriyetinden ödün vermeyecek şekilde yaşamak isteyen uluslara önemli bir örnek olan milletimizin, kazanmış olduğu zaferinin 92. yılıdır. Egemenliğimizin kayıtsız şartsız tüm dünyaya haykırıldığı 30 Ağustos zaferinin 92. yılını birlik ve beraberlik içerisinde kutlarken; başta önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşları, gazi ve şehitlerimizi şükranla anıyoruz.

devamı »